نوشته شده توسط مدیر ارشد دسته: اخبار
بازدید: 3187
پرینت

 تاریخ : 15-8-1394

ملت در راهپیمایی ۱۳آبان ،جواب دندان شکنی به یاوه گویی های دشمنان دادند

 امام جمعه شبسترگفت:دشمن تلاش می کند در زمینه های مختلف از جمله اقتصاد و فرهنگ نفوذ کند و باید توجه کرد که برجام زمانی مورد قبول ملت است که شروط رهبری در آن مدنظر قرار گیرد. ...

به گزارش شبسترنیوز حجت الاسلام محمدزاده در نمازجمعه این هفته شبستر با بیان علل قیام امام حسین(ع) و مظلومیت این امام گفت:نفس اماره انسان را به حرکت های غیر دینی می کشد و اگر مسلمان از نفس تبعیت کند عقل و دینش  را از دست داده و در مقابل اهل بیت(ع) می ایستد و عاشورا درس بزرگی برای همه مسلمانان است.

امام جمعه شبستر اظهارکرد: باید در  انجام دادن  اعمال به نتایج آنها دقت  و توجه کنیم و نباید از عواقب اعمال غفلت کنیم.

محمدزاده با تقدیر از حضور پرشور اقشار مختلف مردم و خصوصا دانش آموزان و دانش جویان در راهپیمایی۱۳آبان امسال تصریح کرد:ملت با حضور خود استمرار استکبار ستیزی شان را اعلام کردند و جواب دندان شکنی به یاوه گویی های دشمن و عواملش در داخل و خارج دادند.

 

وی ادامه داد:ملت اعلام کردند که پای ارزش های انقلاب اسلامی و دستورات رهبری تا آخرین لحظه ایستاده اند و در اجرای فرامین رهبری هیج گونه شک و تردیدی نخواهند داشت.

امام جمعه شبستر با اشاره به جنایت های آمریکا در تاریخ انقلاب اسلامی تصریح کرد:تمام فتنه ها ،مشکل و فتنه ها زیر سر آمریکاست و در صورتی که آمریکا سیاستش را تغییر دهد امنیت و آرامش در تمام دنیا برقرار می شود.

محمدزاده با اشاره به بیانات رهبری در جمع دانشجویان و دانش آموزان افزود:باردیگر ایشان ،مسیر حرکت جامعه را مشخص کردند و قاطعیت خود را نشان دادند.

وی با اشاره قاطعیت رهبری در جریان کشته شدن مسلمانان در منا گفت:با سخنرانی ایشان اوضاع کلی جهان عوض شد و بار دیگر ثابت شد که قدرت تمام مسلمانان در وجود ولایت فقیه است.

خطیب جمعه شبستر با اشاره به نامه مقام معظم رهبری در خصوص برجام بیان کرد:این نامه وظیفه دولت،مجلس و ملت را مشخص کرد و روند برجام ایمن تر شد و لازم است دولت دقت کند که با برجام اجازه نفوذ و سلطه دوباره به دشمن ندهیم.

وی در پایان خاطرنشان کرد:دشمن تلاش می کند در زمینه های مختلف از جمله اقتصاد و فرهنگ نفوذ کند و باید توجه کرد که برجام زمانی  مورد قبول ملت است که شروط رهبری در آن مدنظر قرار گیرد.

---------------------------------------------- تاریخ : 30-5-1394

هیچ مسئول و فردی حق تخریب مسئولین و دولت های قبلی را ندارد :

امام جمعه شبسترگفت:هفته دولت بهترین فرصت برای معرفی خدمات نظام جمهوری اسلامی در طول 36 سال برای مردم است.

حجت الاسلام محمدزاده در نمازجمعه این هفته شبستر با تبریک دهه کرامت گفت:امام رضا(ع) و حضرت معصومه(س) نمونه و الگویی کامل برای مردم نظام جمهوری اسلامی هستند و اگرقدر و ارزششان را بدانیم ،از کرامت هایشان بهره مند خواهیم شد.

وی در ادامه اظهارکرد: نظام جمهوری اسلامی با بهره مندی از کرامات ائمه باید از نظر علمی،معنوی،معرفتی و صنعتی به عنوان الگو برای کل دنیا شناخته شود.

امام جمعه شبستر با اشاره به فرارسیدن روز جهانی مسجد و سالروز تخریب مسجد الاقصی توسط صهیونیست ها افزود:مسجدالاقصی از نظر دینی و تاریخی یکی از مساجد مهم می باشد و صهیونیست ها از اول برخلاف دین اسلام عمل کرده و به مقدسات و اهل بیت(ع) هتک حرمت کرده اند.

محمدزاده تصریح کرد:اهمیت مسجد در اسلام بالا می باشد و مساجد سنگر اسلام و مرکز تربیتی و پایگاه اصلی اسلام  برای مقابله با شیطنت ها و توطئه های دشمنان است و مسئولین و مردم باید دقت و توجه کنند که مهم تر از بحث های عمرانی مساجد این است که با حضور پرشور مردم ،برنامه های متنوع تربیتی،اخلاقی،معارف و تمامی مسائلی که مورد نیاز مسلمانان است برگزار شود.

وی با اشاره به مذاکرات هسته ای گفت:بعداز مذاکرات نیز آمریکا به زیاده خواهی های خود ادامه داده است و این مذاکرات به این معنا نیست که ایران با استکبار جهانی و آمریکا آشتی کرده است و جنایت های مختلف آمریکا بر علیه نظام جمهوری اسلامی در طول ۳۶سال و قبل از آن فراموش نشده و تا زمانی که خوی تجاوزگری در آمریکا و استکبار جهانی وجود دارد دشمنی مان با آمریکا ادامه دارد.

امام جمعه شبستر با گرامیداشت هفته دولت اظهارکرد:این هفته بهترین فرصت برای معرفی خدمات نظام جمهوری اسلامی در طول ۳۶سال برای مردم است و مسئولین باید در کنار معرفی خدمات به نواقصات موجود توجه کرده و با همکاری مردم به دنبال حل مشکلات شوند.

وی خاطرنشان کرد:هیچ مسئول و فردی حق تخریب مسئولین و دولت های قبلی را نداشته و نباید به دنبال بیان عیب برنامه های دولت های قبل بود چرا که مردم در این کشور زندگی می کنند و خدمات دولت ها در جامعه محفوظ می باشد.

خطیب جمعه شبستر در پایان از مسئولین خواست به اشتغال و مسائل جوانان و شبهات توجه کرده و برنامه ریزی های لازم را انجام دهند.

----------------------------------

تاریخ: 16-5-1394

رسالت خبرنگاران ،آگاهی و بصیرت دادن به مردم است/ آمریکا را برای همیشه دشمن می دانیم :

امام جمعه شبسترگفت:دست به دست دادن با آمریکا از محالات می باشد و تا زمانی که خوی تجاوز در آمریکا باشد ما آمریکا را برای همیشه دشمن می دانیم . ...

حجت الاسلام محمدزاده در نمازجمعه این هفته شبستر با تاکید بر داشتن تقوا در زندگی گفت:باید با داشتن بصیرت رضایت خداوند متعال را کسب نمائیم و از یکی از حسنه های جاریه تربیت اولاد سالم است و خانواده ها باید به این امر توجه کنند.

وی با اشاره به فرا رسیدن سالگرد شهادت امام جعفر صادق(ع)اظهارکرد:حرکت های فرهنگی امام صادق(ع) باعث شد ایشان در تمام مسائل شاگردهایی تربیت کنند و بقا و دوام اسلام و مسلمانان که اکنون با تبعیت از ولایت مطلقه فقیه بدون شک و شبهه به مسیر خود ادامه می دهد در گرو تفسیر این امام می باشد.

امام جمعه شبستر افزود: به دلیل اینکه توطئه ها و فتنه های استکبار جهانی جواب نداد به فکر تصویب بودجه برای براندازی نظام از روش های جنگ نرم و تهاجم فرهنگی افتادند و با ترویج بی حیایی،بی تفاوت کردن و امورات غیر شرعی و دینی می خواهند زمینه سقوط اسلام را فراهم کنند.

وی ادامه داد:دشمن در فتنه های مختلف شکست خورد و در فتنه سال ۸۸  باحضور بابصیرت ملت در خیابان ها و پیروی از دستورات ولی فقیه ،برای همیشه فتنه و فتنه گران به زباله دان تاریخ پیوستند.

محمدزاده در ادامه تهاجمات فرهنگی و مواد مخدر را دو هدف اصلی دشمنان در ایران اسلامی برشمرد و گفت:همه خانواده ها و مسئولین باید دقت کنند که مبادا جوانان در کنار درس خواندن به اعتیاد مواد مخدر دچار شوند و دشمن در ترویج ابتذال و مواد مخدر مصمم می باشد و جوانان امروز همچون جوانان دوران انقلاب اسلامی و دفاع مقدس و دانشمندان هسته ای باید وارث شهدا ،امام(ره) و ارزش ها شوند .

خطیب جمعه شبستر با اشاره به سالروز شهادت شهیدمحمود صارمی و روز خبرنگار تصریح کرد:رسالت خبرنگاران آگاهی و بصیرت دادن به جوانان و عموم ملت می باشد و باید خطر آمریکا را به مردم بازگو کنند تا مردم نیز احساس کنند و نباید از توطئه های آمریکا غفلت کرد و باید توجه کرد که دست به دست دادن با آمریکا از محالات می باشد و تا زمانی که خوی تجاوز در آمریکا باشد ما آمریکا را برای همیشه دشمن می دانیم .

محمدزاده در بخش پایانی سخنان خود با اشاره به سالروز تشکیل جهاد دانشگاهی افزود:باید همه دانشگاه ها و اساتید تلاش کنند تا روحیه جهادی حفظ شود و دشمنان بدانند انرژی هسته ای حق مسلم ایران است  وکسی نمی تواند به این حق تعهدی نماید.

----------------------------------

تاریخ: 15-5-1394

نباید خصومت های آمریکا را فراموش کنیم/مسئولین ازتشریفات و تجملات دوری کنند :

امام جمعه شبسترگفت:برگزاری برخی از کنسرت ها توهین به اسلام ،قرآن و اهل بیت(ع) است و خون پاک شهدا با این اقدامات نادیده گرفته می شود. ...

به گزارش شبسترنیوز حجت الاسلام محمدزاده در نشست هماهنگی ستاد بزرگداشت هفته دولت شهرستان شبستر با گرامیداشت این هفته گفت:این هفته فرصتی بسیار مناسب برای نمایش عملکردنظام جمهوری اسلامی و دولتمردان در معرض دید عموم می باشد و هرچقدر مردم با عملکرد نظام و مسئولین آشنا شوند ،امید و نشاط در جامعه به وجود می آید و بعد از اینکه مردم از عملرد مسئولین اطلاع یابند،انتقادات و پیشنهادات شان موجب دقیق تر  و حساستر شدن مسئولین می شود.

وی ادامه داد:یکی از وظایف مسئولین امیددادن به جامعه و نسل های امروز و آینده است و نظام جمهوری اسلامی با تلاش و فعالیت های مسئولین و همدلی و همزبانی دولت و ملت تداوم می یابد.

امام جمعه شبستر اظهارکرد:هفته دولت ،یادآور یاد و خاطره شهیدان رجایی و باهنر می باشد که  در شرایط سخت آن زمان که دشمنان توطئه های مختلفی بر علیه نظام برنامه ریزی کرده بودند ،با عملکرد خالصانه خود و مطیع ولی فقیه زمان بودنشان توانستند در قلب مردم قرار گیرند و دشمنان نیز با به شهات رساندن این دو شهید نتوانستند نظام را ساقط کنند و با پیام امام خمینی(ره) آرامش به جامعه برگشت .

وی با اشاره به شاخصه های شهیدان رجایی و باهنر ادامه داد:این دو شهید به نیازهای مردم توجه می کردند و در تمام ادارات و سازمان ها با تجملات اداری مبارزه می شد و امروز نیز مردم انتظار دارند مسئولین تشریفات و تجملات را کنار بگذارند چرا که مشکلات بین راه زیاد است و دشمنی دشمنان و تهدیدات آنها باقی است.

وی در بخش دیگر سخنان خود افزود:نظام جمهوری اسلامی اکنون با تلاش و فعالیت همه مسئولین به موفقیت دست یافته و در داخل و خارج اقرار دوست و دشمن این است که این نظام از جایگاه و منزلت فرهنگی،سیاسی،اجتماعی،دفاعی و … برخوردار است.

محمدزاده با اشاره به مذاکرات هسته ای تصریح کرد:در شرایط فعلی ،نظام از قدرت بین المللی برخوردار است و هیئت مذاکره کننده با مداومت،مقاومت و دقت های لازم در حفظ عزت نظام و اسلام تلاش کردند و با رعایت خطوط قرمز ترسیم شده توسط مقام معظم رهبری به کل دنیا اعلام کردند که ملت و دولت ،مطیع خط رهبری هستند و دولت و ملت باید در مقابل تمام مشکلات بایستند و حفظ اتحاد و انسجام و همدلی و همزبانی موجب حیات و بقای نظام می شود و حضور مردم موجب قوت هیئت مذاکره کننده در مقابل زیاده خواهی های دشمنان شده است.

وی اضافه کرد:در شبی که بیانیه برجام اعلام شد بلافاصله آمریکا ایران اسلامی را تهدید نظامی کرد و با این مذاکرات نباید خصومت های آمریکا را فراموش کنیم چرا که به شهادت رساندن رجایی ،باهنر و هزاران شهید مطهر همه سند دشمنی آمریکا می باشند و اگر تاریخ انقلاب اسلامی را ورق بزنیم می بینیم که در اتقافات و حواذث خطرناک آمریکا از منافقین حمایت کرده است.

امام جمعه شبستر افزود:مسئولین باید تلاش کنند با حرکت هایشان مردم را امیدوار نگهدارند چرا که ملت با حضور خود در عرصه های مختلف ،توطئه های دشمنان را خنثی کرده اند و باید قدردان این ملت باشیم چرا که این ملت در تمام عرصه ها امتحان خود را پس داده اند.

وی در ادامه با اشاره به اقدامات بسیج سازندگی سپاه شبستر گفت: با کمترین هزینه ها بنایی توسط جوانان و دانشجویان بسیجی احداث می شود و این حرکت ها به اقتصاد مقاومتی  نمود عینی می دهد و اقتصاد مقاومتی جزو حرکت های اصلی بوده و باید مورد در بین مردم نهادینه شده و به فرهنگ عمومی تبدیل شود.

امام جمعه شبستر  در پابان با اشاره به برگزاری برخی کنسرتها در سطح کشور افزود:برگزاری برخی از کنسرت ها توهین به اسلام ،قرآن و اهل بیت(ع)  است و خون پاک شهدا با این اقدامات نادیده گرفته می شود و مسئولین باید دقت کرده و نگذراند جریان اندلس در این کشور اتفاق بیفتد و باید در برنامه ها و مراسمات خطوط قرمز اسلام رعایت شود و با بی احترامی ها برخورد شده و نباید اجازه دهیم افرادی با فرهنگ غربی در جامعه ناهنجاری به وجود بیاورند.

-----------------------------

تاریخ: 9-5-1394

بمباران شیمیایی هیروشیما نمونه ای ازحقوق بشرآمریکایی است :

امام جمعه شبسترگفت:کارنامه سیاه آمریکا باید شناسانده شود و جنایت های مختلف آمریکا در هیروشیما،فلسطین ،غزه ،یمن،عراق و ... نمونه ای از حقوق بشر آمریکایی است و تا جان داریم شعار «مرگ بر آمریکا»را با صدای بلند اعلام خواهیم ...

حجت الاسلام علی محمدزاده در نمازجمعه این هفته شبستر با تأکید بر تقویت ایمان و تقوا گفت:خداوند متعال به کسانی که تقوا داشته باشند بصیرت می دهد و معیار تشخیص تمام خوبی ها،بدی ها ،ظلمت ها تقوا می باشد و انسان بدون داشتن بصیرت گمراه می شود و در طول تاریخ کسانی بشریت کسانی که با ادیان و انبیاء مبارزه کرده و با حق و حقیقت مقابله کرده اند انسان های بی تقوا بوده اندو در دنیای فعلی باید با تقوا و ایمان به دین اسلام ، قرآن و اهل بیت نزدیکتر شد.

امام جمعه شبستر با گرامیداشت سالگرد قیام نهضت مشروطه اظهارکرد:در طول سال های متمادی حرکت های مختلفی توسط مردم و رهبری روحانیت اتفاق افتاده است و قیام مشروطه برای نجات جامعه از ظلم و ستم استعمارگران اتفاق افتاد .

محمدزاده با اشاره به وظایف روحانیت و حوزه های علمیه تصریح کرد:روحانیون و حوزه ها  همیشه با تأسی از دستورات الهی ، سیره انبیاء و اهل بیت وظیفه دارند در مقابل بدعت ها و حرکت های غیر اسلامی قیام کنند و معیار قیام ها و حرکت ها حرکتی الهی است و نباید ترس و واهمه داشته باشند و وظیفه همه است که در مقابل باطل مبارزه کتد.

خطیب جمعه شبستر تصریح کرد:رابطه انقلاب اسلامی با اسلام ،قرآن،اهل بیت(ع) و ولایت مطلقه فقیه  باید روز به روز محکم تر شود و حوزه های علمیه وبزرگان  از نظر شرعی و اجتماعی وظیفه دارند مردم را به انسجام ،اتحاد،همدلی و همزبانی دعوت نمایند.

وی افزود:در جامعه باید ضروریات مورد توجه قرار گرفته شود و باید دقت کرد که تبعیت از ولایت فقیه ،تبعیت از اسلام و اهل بیت و دستورات خداوند متعال می باشدو نیز باید توجه کنیم که با غفلت و بی بصیرتی به مصیبت های دوران گذشته دچار خواهیم شد  و تمام مردم باید با همدلی و همزبانی در عرصه و صحنه حضور داشته باشند.

محمدزاده با اشاره به سالگرد بمباران شیمیایی هیروشیما توسط آمریکا گفت:در جریان این بمباران ۱۶۰هزارنفر کشته و زخمی شدند و آثار این هنوز نیز در آن منطقه وجود دارد و این یکی از مصداق های کارنامه سیاه آمریکا می باشد و تاریخ جنایت های بی رحمانه آمریکا بر انسان های بی گناه را فراموش نخواهد کرد و کارنامه سیاه آمریکا باید شناسانده شود و جنایت های مختلف آمریکا در هیروشیما،فلسطین ،غزه ،یمن،عراق و … نمونه ای  از حقوق بشر آمریکایی است و تا جان داریم شعار «مرگ بر آمریکا»را با صدای بلند اعلام خواهیم کرد.

وی اضافه کرد: در مقابل حقوق بشر اسلامی نماد همدلی،آرامش و سعادت در جامعه می باشد و در برگرداندن غیرت ،عظمت ،انسانیت و اخلاق و رفتار سالم در بین مردم تلاش می کند.

امام جمعه شبستر با اشاره به مذاکرات هسته ای اظهارکرد:در این مذاکرات امتیازاتی داده شده و امتیازاتی گرفته شده است و بعد از آن شاهد زیاده خواهی کنگره آمریکا و حمایت از صهیونیست ها هستیم و باید توجه کنیم که  صهیونیست ها به خوی خطرناک تجاوز و مرض سرطانی ناعلاج دچار هستند.

وی در پایان خاطرنشان کرد: مسئولین باید دقت کرده و تلاش کنند و با عملی کردن دستورات اسلام در رفتار و عمل شان مردم را به صورت عملی با اسلام آشنا کنند و بتوانند رضایت مردم را کسب کنند و نباید حتی یک نفر از مردم از مسئولین ناراضی باشد و بدون جواب برگردد چرا که این اقدام چراغ سبزی به دشمنان است.

-----------------------

ازبیانات امام جمعه در تاریخ 20-11-93

نباید اجازه دهیم دشمنان ، سیمای نورانی اسلام را خراب کنند.

امام جمعه شهرستان شبستر حضور حماسی مردم در نهم دی ماه را نشانه بصیرت و آگاهی در مسیر ولایت مداری با اصل ولایت فقیه دانست و گفت: مردم در این روز به ندای مقام معظم رهبری حضرت آیت الله العظمی امام خامنه ای لبیک گفتند و به فتنه و فتنه گران جواب دندان شکن داده و اتحادشان را جهت ادامه راه اسلام به نمایش گذاشتند. وی فرهنگ سالم دینی را موجب رشد جامعه از هر جهت دانست و یادآور شد: دشمنان جمهوری سلامی ایران از حرکت افتخار آمیز جوانان دانشمند در عرصه های مختلف خصوصا در بحث فناوری هسته ای و علوم فضایی و ... ناراحت بوده و از جهانی شدن اسلام هراس دارند؛محمد زاده ادامه داد:دشمنان برای ناکارآمد نمودن اسلام می خواهند با تهاجم فرهنگی بین مردم و جوانان ، آنان را از ایمان و معنویت دور نگه دارند تا این راه افتخار آمیز با رشد بالندگی ادامه نداشته باشد. وی هدف عمده استکبار جهانی از جمله امریکا از تحریم اقتصادی ایران را ایجاد سلطه و از بین بردن مقاومت مردم جمهوری اسلامی ایران عنوان کرد و افزود: آنان از این مسئله غافل هستند که مردم ما امتاحن خود را پس داده و از تمامی آن ها با سر بلندی بیرون آمده اند. امام جمعه شهرستان شبستر تاکید کرد:مردم، مسئولان و خصوصا مسئولان فرهنگی و جوانان باید بیشتر توجه داشته باشند تا دشمنان اسلام نتوانند با ایجاد شبهه و دیگر مسائل انحرافی خصوصا بوسیله ماهواره ، سیمای نورانی اسلام را خراب نمایند؛ بایستی بصیرت ها بروز بوده و توجه به رهنون های مقام معظم رهبری همیشه مد نظر باشد. وی در بخش دیگری از این گفتگو در پاسخ به سئوالی در خصوص روند هدفمندی یارانه ها تصریح کرد: در منظرعمومی هدفمندی یارانه ها در مسیر صحیح قرار ندارد ولی مسئولین می توانند با مدیریت بهتر موجب امیدواری قشر محروم و مستضعف گردند.

محمد زاده در خصوص فضای فرهنگی شهرستان نیز یاآور شد:با همدلی و اتحاد مردم و مسئولین ، فضا می تواند بهتر از این باشد با این حال وضعیت فعلی فرهنگی قابل توجه است. وی درخاتمه بحث مدیریت آب برای ادامه کشاورزی و تکمیل پروژه راه تا آخرین نکته شهرستان را از جمله مشکلات فعلی شهرستان دانست و از دولت تدبیر و امید خواستار توجه بیش از به فرهنگ دینی گردید و خاطر نشان ساخت:خوشبختانه در این شهرستان مسئولین خوب عمل می کنند واکثر مردم از آن ها اظهار رضایت می کنند که من نیز به نوبه خود از آنان تشکر می کنم.

 -------------------------

در دیدار  هیئت موسس وهیئت امنای مهد قرآن شهرستان شبستر که درمحل دفتر امام جمعه 6-5-91 انجام شد. امام جمعه  شهرستان بیان داشتند یکی از نیازهای مهم جامعه بشری ارتباط با قرآن واهل بیت (علیهم السلام) است . باید مجموعه های قرآنی  تلاش کنند نسل بشریت وخصوصا جوانان با فرهنگ متعالی قرآن واهلبیت (علیهم السلام) آشنا کنند .

 

ازبیانات امام جمعه درجلسه ستاد شهرستان شبستر در تاریخ 2-5-91

احیاء صحیح امر بمعروف ونهی از منکر باید بصورت بسیج  عمومی وارد شویم تا نتیجه  بخش باشد .وی افزودند با احیاء صحیح امر بمعروف ونهی از منکر می توان فرهنگ فردو خانواده وجامعه اصلاح کرد .

 

جلسه مربیان طرح صالحین  که در تاریخ 1-5-91 در محل دفتر امام جمعه شهرستان  شبستر بر گزار شد امام جمعه  بعنوان سر مربی طرح صالحین شهرستان فرمودند مربیان محترم طرح :با مسایل روز با محوریت قرآن واهلبیت (علیهم السلام)آشنا با شند تا در جامعه تا ثیر گزار ودر رفع شبهات موفق شوند

 

امام جمعه شهرستان شبستر شورای اداری شهرستان شبستر که در تاریخ 29 -4 -91 بر گزار شد فرمودند  خدمت در نظام جمهوری اسلامی که زیر نظر ولایت فقیه قرار دارد یک عبادت بزرگی است  وی اضافه کرد توجه به زندگی مردم خصوصا جوانان ومحرومین ودر ماندگان از وظایف مسئولان است  وی در ادامه  به مناسبت ماه مبارک رمضان  حفظ حرمت ماه مبارک را تمام جامعه خواستارشد. 29-4-91

 

امام جمعه در گردهمائی روحانیت شهرستان شبستر ضمن استماء نظرات روحانیت محترم حاضر .فرمودند  تبلیغ اسلام وظیفه عموم مسلمانان است   ولی روحانیت در این مورد وظیفه خاص دارد که باید عموم مسلمانان خصوصا جوانان را با اسلام ناب محمدی (ص) آشنا کنند.  وی اضافه کردند  مناسب است در ایام ماه مبارک رمضان جلسات آموزش احکام وقرائت و تفسیر قرآن مورد توجه قرار بگیرد.  28-4-91

 

بمناسبت روز بهزیستی در دیدار مسئول وکار کنان اداره بهزیستی شهر ستان شبستر امام جمعه بیان کردند. خدمت به محرومین ومستضعفین از عبادات بزرگ خداوند است  26-4-91

 

امام جمعه در شورای آموزش وپرورش شهرستان شبستر   .فرمودند امروز لازم است نوجوانان وجوانان را با فرهنگ قرآن واهلبیت علیهم السلام آشنا کنیم  چونکه غنی ترین فرهنگ  برای بشریت فرهنگ اسلام وقرآن واهلبیت علیهم السلام است  24- 4-91

 

 

حدیث

امام علی علیه السلام: مَا أَكْثَـرَ اَلْعِبـَرَ وَ أَقَـلَّ اَلاِعْتِبَـارَ چه بسيار است پنـدها و چه اندكاند، پنـد پـذيران. نهج البلاغه/کلمات قصار 297

نظرات ، پیشنهادات و یا درخواست خود را در مورد سایت ارائه دهید .

ایمیل   تماس با ما

ورود به سایت

اوقات شرعی

 

 

حاضرین در سایت

ما 9 مهمان و بدون عضو آنلاین داریم

 این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

شرکت بیمه کوثر نمایندگی اسدی 5493

شما اینجا هستید:   خانه اخباراخبار
| + -

برای حمایت امتیاز دهید
...................................................................................... پایگاه اطلاع رسانی امامت جمعه شهرستان شبستر 1392 ......................................................................................